Opiekunka osób starszych – Niemcy

Zadania:
  • - opieka nad osobą starszą z określonymi dolegliwościami
  • - dotrzymywanie towarzystwa
  • - przygotowywanie posiłków, utrzymywanie porządku
  • - czynności pielęgnacyjne, toaleta, czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznego

Wymagania:
  • - mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • - mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • - mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
  • - legalne i pewne zatrudnienie (Agencja Zatrudnienia numer 7220)
  • - atrakcyjne wynagrodzenie, ubezpieczenie (opłacamy składki do ZUS)
  • - pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • - kursy językowe i szkolenia przygotowujące do opieki nad starszą osobą
  • - opiekę polskiego koordynatora w trakcie pobytu w Niemczech
  • - telefoniczne wsparcie wykwalifikowanej pielęgniarki podczas opieki nad pacjentem

CV ze zdjęciem i ew. referencjami prosimy przesyłać za pomocą formularza, klikając na przycisk poniżej:

Pomoc Domowa / Gospodyni – Niemcy

Zadania:
  • -prowadzenie domu
  • -utrzymywanie czystości
  • -przygotowywanie posiłków
  • -robienie zakupów

Wymagania:
  • -minimum dobra / komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • -umiejętność prowadzenia gospodarstwa domowego
  • -wysoka kultura osobista
  • -mile widziane doświadczenie w pracy jako Pomoc Domowa

Oferujemy:
  • -legalne i pewne zatrudnienie (Agencja Zatrudnienia nr 7220)
  • -atrakcyjne wynagrodzenie – ok 3300 PLN netto (na rękę) / miesiąc
  • -dodatkowe ubezpieczenie
  • -kompleksowe dopełnienie formalności związanych z wyjazdem
  • -profesjonalna pomoc w doskonaleniu języka niemieckiego
  • -opiekę polskiego koordynatora w trakcie pobytu w Niemczech

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać za pomocą formularza, klikając na przycisk poniżej: